Trofej Beograda 2018

2

OSVOJEN TROFEJ BEOGRADA 2018

U Beogradu je od 27.-29.12.2018.godine, pod pokroviteljstvom grada, organizovan XV po redu turnir u rukometu za mladje kategforije. Trofej Beograda je do sada najmasovniji rukometni turnir na podrucju Balkana i sire u kome su se u muskoj i zenskoj konkurenciji takmiciti 111 ekipa iz 8 zemalja. U 8 beogradskih hala odigrano je, u tri dana trajanja turnira, 277 utakmica a pobednicima su urucena zasluzena odlicja i nagrade. RK BEOGRAD, kao najmasovniji i najuspesniji rukometni klub u Beogradu uzeo ucesce na Trofeju u 5 kategorija decaci 02, 04 i 06 i devojcice 02 i 04 i ukrstio koplja sa najuspesnijim domacim i stranim klubovima. Devojcice RK BEOGRAD 2002.godiste su zasluzeno uspele da se domognu zlatnog odlicja i postanu sampionke Trofeja Beograda 2018. Organizatorima turnira se zahvaljujemo sto su u nasem gradu napraviti najaci i najmasovniji medjunarodni rukometni turnir do sada.
Podeli sa prijateljima

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *