Počinje četvrta po redu liga RK Beograd u mini rukometu

Počinje 4. po redu Mini liga Rk Beograd

U nedelju 11.11.2018.godine počinje četvrta po redu liga RK Beograd u mini rukometu. Ove godine ligu će sačinjavati ekipe iz 8 osnovnih škola u kojima treneri iz RK BEOGRAD obučavaju dečake i devojčice uzrasta od 6-11 godina prvim rukometnim koracima.
 
Oko 100 mališana će igrati svoje prve utakmice u balonu Sedme beogradske gimnazije i kroz ligu napredovati do selekcija RK BEOGRAD, koje se uspešno bore u DLMK i LMK RSB.
 
Malci želimo vam puno uspeha i radosti u bavljenju sportom, jer sport pomaže deci, ne samo da budu zdrava i da se pravilno razvijaju i fizički i psihički, već da se brzo i jednostavno povežu sa drugom decom.

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *