Peta po redu Mini liga RK Beograd u rukometu

Peta po redu liga RK Beograd u mini rukometu

Odigrano je 1. kolo 5. po redu liga RK Beograda u mini rukometu. Dečaci i devojčice iz 7 škola nadmetali su se u rukometu i zakoračili u svet sporta.
 
Deca iz osnovnih škola Nikola Tesla, Pavle Savić, Vasa Pelagić, Despot Stefan Lazarević, Rade Drainac, Vasa Pelagić, Jovan Ristić I kraljice Marije uzrasta od 2007. do 2011. godišta koja ne igraju Dečiju ligu Rukometnog saveza Beograda, odigrali su prve rukometne utakmice.
 
Mališanima  želimo vam puno uspeha i radosti u bavljenju sportom, jer sport pomaže deci, ne samo da budu zdrava i da se pravilno razvijaju i fizički i psihički, već da se brzo i jednostavno povežu sa drugom decom.
POdeli sa prijateljima

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *